Dortmund – Eintracht Frankfurt, ndeshje dramatike – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Dortmund – Eintracht Frankfurt, ndeshje dramatike

22:09 | 14 Shtator 2018

Eintracht Frankfurti e ka barazuar rezultatin ndaj Dortmundit.

Golin e ka realizuar Haller në minutën e 69’.

Mirëpo, Wolf e ka rikthyer epërsinë në minutën e 72’.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!