Draxler ‘çmend’ Neymarin me postimin e fundit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Draxler ‘çmend’ Neymarin me postimin e fundit

18:47 | 14 Nëntor 2017

Julian Draxler thotë se Neymar meriton privilegjet e veçanta që ai merr në Paris Saint-Germain sepse braziliani është një “superstar”, përcjell ORAinfo.

Gjermani foli për Neymar përpara miqësisë ndërkombëtare të vendit të tij me Francën të martën, ku ai hodhi poshtë spekulimet e një përçarje midis futbollistit më të shtrenjtë në botë me disa nga shokët e tij të PSG.

Neymar kishte me Edinson Cavanin  një mosmarrëveshjeje në fushë rreth atyre që duhej të merrnin pjesë në shtator. Që atëherë ka pasur raporte të mëvonshme që Neymar është i pakënaqur në Francë.

Por Draxler pretendon se shumë prej asaj që është thënë për brazilianin janë të gabuar, duke vënë në dukje idenë se shokët e tij janë në ndonjë mënyrë xhelozë ndaj tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!