Draxler nga ky afat do të luaj në Premier Liga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Draxler nga ky afat do të luaj në Premier Liga

00:00 | 13 Janar 2018

Julian Draxlerin mund ta shohim në janar duke luajtur në Premier Liga

Arsenalit i është bërë me dije që duhet të paguajnë 40 milionë funte për të nënshkruar me yllin e gjerman, përcjell ORAinfo.

Draxler nuk është në planet e PSG-s, pas ardhjes së Neymarit dhe Mbappes, andaj francezët duan largimin e tij në janar.

Duket se Arsenali është pajtuar që ta  paguaj atë shumë, pasi Alexis Sanchez është shumë afër të kaloj te Manchester City./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!