Draxler: Nuk kam parë ende si ky lojtar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Draxler: Nuk kam parë ende si ky lojtar

19:14 | 14 Shtator 2018

Sulmuesi i PSG është një nga ata që i lë të tjerët të mahnitur me aftësitë e tij të tanishme dhe potencialin e një sulmuesi në të ardhmen, e që qysh tash është fitues i Botërorit

Julian Draxler është njëri nga ata sulmues që nuk mund të startojë shkaku u Mbappes, por sulmuesi gjerman e ka pranuar se shoku i tij i skuadrës ka diçka që ai kurrë nuk e ka parë.

“Pavarësisht moshës se tij ai ka prezencë të madh në fushë”, tha Draxler për Sport1.

“ai kërkon topin dhe orkestron lojën. Nuk kam parë një gjë të tillë më parë”.

“Bashkë me Neymar ai është lojtari më i mirë që deri me tani kam luajtur më të”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!