‘Dridhet’ bota e futbollit: Manchester United ofron 150 mln euro për yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

‘Dridhet’ bota e futbollit: Manchester United ofron 150 mln euro për yllin e madh

16:15 | 24 Prill 2018

David de Gea në këtë afat të verës do të transferohet te Real Madridi.

Manchester United është pajtuar që ta shet spanjollit tek skuadra madrilene, andaj është duke e kërkuar një portier të ri.

Klubi anglez po e kërkon me ngulm transferimin e portierit të Barcelonës, Marc-Andre ter Stegen, përcjell ORAinfo.

Manchester United e ka tronditur skuadrën katalonase, pasi i ka bërë me dije se janë të gatshëm që të paguajnë polt 150 milionë euro./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!