“Dridhet bota e futbollit” Sarri ofron 100 milionë për yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

“Dridhet bota e futbollit” Sarri ofron 100 milionë për yllin e madh

23:16 | 12 Gusht 2018

Chelsea ka bërë një ofertë prej 100 milionë eurosh për portierin Jan Oblak, por që është hedhur  poshtë nga Atletico Madrid këtë verë, raporton The Sunday Times përcjell ORAinfo.

Pasi që Thibaut Courtois nënshkroi me Real Madridin, Blutë dëshironin për të siguruar një marrëveshje për Sllovenin Oblak.

Por pasi që Rojiblancos nuk dëshirojnë të shesin, Chelsea siguroi një marrëveshje botërore rekord për të sjellë në Stamford Bridge përpara afatit të transferimit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!