‘Dridhet’ Interi! Ylli i madh e do largimin në janar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

‘Dridhet’ Interi! Ylli i madh e do largimin në janar

00:00 | 10 Shtator 2018

Milan Skriniar e do largimin nga Interi.

Mbrojtësi sllovak e ka refuzuar kontratën e re, pasi ka marr oferta nga gjigantët evropian.

Interi tashmë i ka caktuar çmimin Skriniarir, ku dëshiron hiq më pak se 70 milionë euro për kartonin e tij, përcjell ORAinfo.

Për ta zëvendësuar sllovakun, nerazurët e duan mbrojtësin e Tottenhamit, Alderweireld./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!