Dridhet Italia! Luka Modric në fanellën e Milanit është punë e kryer – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Dridhet Italia! Luka Modric në fanellën e Milanit është punë e kryer

22:49 | 12 Korrik 2018

Luka Modric po transferohet Milani.

‘Don Balon’ raporton se Elliott e dëshiron transferimin e mesfushorit kroat me çdo kusht, përcjell ORAinfo.

Modric është njëri ndër mesfushorët më të mirë në botë, andaj kompania amerikane e dëshiron transferimin e tij në këtë afat.

Sipas mediumit spanjoll, Elliott do të bëjë gjithçka që do të kërkoj kroati, vetëm për të parë në fanellën e tyre.

Kompania amerikane ka bërë të ditur se kjo është gjëja më e vogël që mund të bëjë për rosonerët, pasi të ia dorëzoj klubin presidentit të ri./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!