Dridhet Italia..! Milan po ia rrëmben yllin e madh Realit..! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Dridhet Italia..! Milan po ia rrëmben yllin e madh Realit..!

21:58 | 16 Prill 2018

Gazetari i Calciomercato.com Federico Zanon ka treguar  se AC Milan po monitoron situatën e mesfushorit të Real Madrid, Dani Ceballos, i cili gjithnjë e më shumë ka gjasa të kërkojë një lëvizje diku tjetër gjatë dritares së transferimit të kësaj vere, përcjell ORAinfo.

Drejtuesit e kuqezinjve Marco Fassone dhe Massimiliano Mirabelli e kanë identifikuar atë si një nga disa objektiva kyçe, megjithëse aftësia e tyre për ta ndjekur do të varet shumë nga aftësia e tyre për t’u pajtuar me rregullat financiare të UEFA-s për Panairin Financiar.

 

Ndërkohë, zemra e 21-vjeçares  është vendosur në një largim nga Los Blancos, pasi është përpjekur për të siguruar një vend  të rregullt fillestar nën urdhrat e Zinedine Zidane këtë sezon. Në të vërtetë, ai është i hapur për idenë e transferimit  të tij në San Siro vitin e ardhshëm./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!