‘Dridhet’ Italia: Milani po e transferon top-yllin e Manchester United – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

‘Dridhet’ Italia: Milani po e transferon top-yllin e Manchester United

09:27 | 14 Shkurt 2018

Milani po përgatit një transferim gjigant për sezonin e ri.

Rosonerët shpenzuan 200 milionë euro në verën e kaluar, por nuk kanë arritur që të kompozohen deri në këtë vit.

Milani është duke përgatitur që ta transferoj mesfushorin e Manchester United, Ander Herrera, përcjell ORAinfo.

Sipas mediave angleze, raportet mes spanjollit dhe Jose Mourinhos janë të acaruar, andaj për një shumë rreth 30 milionë eurove, Milani do ta kompletoj transferimin e tij./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!