Dridhët Milan, lojtari i njohur transferohet të gjiganti nga La Liga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Dridhët Milan, lojtari i njohur transferohet të gjiganti nga La Liga

12:48 | 14 Qershor 2018

Sulmuesi kroat kaloi në Milan verën e kaluar nga Fiorentina.

Kalinic nuk ka arritur t’i impresionojë drejtuesit e Milanit me paraqitjet jo të mira, ai shënoi gjashtë gola dhe bëri tri asistime.

Marca raporton se Kalinic është në radarin e Sevillas, dhe këtë verë mund të jetë pjesë e klubit spanjoll, duke parë Milanin që po kërkon sulmues të tjerë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!