‘Dridhet’ Milani! Bonucci ka gjetur klubin e ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

‘Dridhet’ Milani! Bonucci ka gjetur klubin e ri

20:13 | 16 Maj 2018

Leonardo Bonucci po e mendon largimin nga Milani në afatin e verës.

Mbrojtësi italian është i zhgënjyer në sezonin e parë tek rosonerët, pasi nuk arritën që të kualifikohen në Ligën e Kampionëve.

Manchester United dëshiron që ta transferoj Bonuccin, andaj i ka ofruar Milanit 35 milionë funte, përcjell ORAinfo.

Rosonerët e dinë se nuk do të mund ta ndalin largimin e mbrojtësit italian, andaj do të kërkojnë që të marrin një shumë edhe më të lartë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!