‘Dridhet’ Milano, zbulohet ekipi i ri i Kalinic – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

‘Dridhet’ Milano, zbulohet ekipi i ri i Kalinic

09:21 | 14 Qershor 2018

Nikola Kalinic do të largohet nga Milan.

Sulmuesi kroat është nxjerrë në shitje nga klubi italian, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

E përditshmja sportive madrilene “Marca” raporton se e ardhmja e tij mund të jetë në La Ligë, përcjell “lajmi.net”.

Sevilla ka shfaqur interesim për transferimin e tij.

Por, Milan nuk dëshiron formulën e huazimit dhe dëshiron ta shesë Kalinicin për të financuar blerje të reja në San Siro.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!