Dridhet ‘OLD TRAFFORD’! Pogba dëshiron të luajë te kjo skuadër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Dridhet ‘OLD TRAFFORD’! Pogba dëshiron të luajë te kjo skuadër

23:24 | 27 Maj 2018

Raportet nga Tuttosport thonë se ylli i Manchester United Paul Pogba duhet të ulë kërkesat e tij për të u rikthyer te Juventusi, transmeton ORAinfo.

Pogba u bashkua me Manchester Unitedin nga Juventusi në verën e vitit 2016 për një rekord botëror prej 89 milionë fundesh  . Që atëherë, francezi ka shfaqur vetëm pikëpamjet e ngritjes së tij në United.

Tuttosport kupton se Pogba duhet t’i ulë kërkesat e tij, nëse dëshiron të kthehet në Juventus këtë verë.

Raporti thekson se Pogba dëshiron të kthehet në Juventus por ai duhet të ulë kërkesat e tij në rreth 7 milionë euro në javë për ta bërë veten të përballueshëm për Zonën e Vjetër./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!