Dridhët Serie A, Balotelli befason me klubin e ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Dridhët Serie A, Balotelli befason me klubin e ri

10:54 | 12 Korrik 2018

Mario Balotelli është në bisedime për transferim te skuadra e Olympique Marseille.

Mario Balotelli është pranë një klubi të ri.

“Tuttosport” shkruan se sulmuesi italian pas largimit nga Nice, është në bisedime për transferim te skuadra e Olympique Marseille.

Balotelli kishte zgjuar interesim edhe nga disa klube nga Serie A, përcjell lajmi.

Por, e ardhmja e tij do të vazhdojë të jetë në Ligue 1.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!