Duda Balje vë në siklet Ramush Haradinajn me të pasmet e saj! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Duda Balje vë në siklet Ramush Haradinajn me të pasmet e saj!

13:00 | 23 Nëntor 2017

Duda Balje është një nga deputet më atraktive të Kuvendit të Republikës së Kosovës. Prandaj jo më kot ajo shpesh është cilësuar edhe si seks simboli i Kuvendit, shkruan Indeksonline.

Deputetja si gjithmonë “freskon” deputetet, por edhe audiencën me pamjen e saj. Edhe sot ajo na erdhi goxha atraktive.

Veshur me një palë pantollona të kuq, ngjitur për trupi, ajo edhe një herë e dëshmon se është më të vërtetë seksi.

Madje ajo është afruar pranë kryeministrit Haradinaj, duke ‘dëtyryar’ atë që ta qes dorën në kokë për të mos rënë pre e provokimit të deputetes.

Këtë e ka vërejtur edhe deputetja Flora Brovina, e cila ia ka ngulur sytë të pasmve bombastike të Dudes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!