Duda pret mysafir për iftar, befason me veshjen e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Duda pret mysafir për iftar, befason me veshjen e saj

13:44 | 14 Qershor 2018

Duda Balje është një nga deputetet më të bukura të Kuvendit të Kosovës.

Ajo merr vëmendje me paraqitjet e saj në seanca të Kuvendit.

Shpeshherë, veshjet e saja që ia theksojnë linjat trupore, cilësohen si provokuese.

Mjaft aktive, Balje është edhe në rrjete sociale, raporton Periskopi.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi, ku shihet me një fustan elegant.

Ajo ka bërë të ditur se ka qenë duke pritur mysafir për iftar.

“Duke pritur mysafirët për Iftar …”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë që ka shpërnda në Facebook.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!