Dudelange – Milan, ky rezultat nuk pritej në fund – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Dudelange – Milan, ky rezultat nuk pritej në fund

22:50 | 20 Shtator 2018

Milani ka fituar me shumë vështirësi në udhëtim te Dudelange.

Skuadra italiane arriti që t’i fitoj tri pikët e para në Evropa Ligë, duke fituar me rezultat minimal, 0 me 1, raporton ORAinfo.

Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Gonzalo Higuain në minutën e 59’, pas një asisti nga Castillejo.

Milani kishte shanse që të shënonte edhe më shumë gola, mirëpo fusha e vogël dhe joefikasiteti i tyre, bëri që ndeshja të përfundoj me rezultat 0 me 1./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!