Dudelange – Milan, lojtari dhe dështimi i ndeshjes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Dudelange – Milan, lojtari dhe dështimi i ndeshjes

23:28 | 20 Shtator 2018

Milani ka fituar me shumë vështirësi ndaj Dudelange.

Skuadra italiane arriti të fitonte me rezultat minimal 0 me 1, duke arriti kështu që t’i marri tri pikët e para në Evropa Ligë, raporton ORAinfo.

Lojtari më i mirë i ndeshjes ishte anësori i Milanit, Castillejo, që mori notën 7.7.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte, Stelvio, që mori notën 6.0.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!