Duli dhe Shpëtim Desku e ‘kallin’ dasmën, shikoni çfarë bëjnë së bashku – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Duli dhe Shpëtim Desku e ‘kallin’ dasmën, shikoni çfarë bëjnë së bashku

08:28 | 14 Korrik 2018

Duli është ndër këngëtarët më të dashur e sidomos për ata që pëlqejnë baladat e dashurisë.

Ai është i martuar dhe ka fëmijë, madje djalin e ka edhe të martuar, shkruan ORAinfo.

Duli është shumë aktiv si në rrjetet sociale, ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme muzikore.

Së fundmi ai ka publikuar një video në të cilën shihet në një dasmë së bashku me Shpëtim Deskun.

Në pamjet në fjalë, duket se të dy po e mbajnë në nivel atmosferën./ORAinfo/

Live, darsem në Prishtin!

A post shared by *Duli* (@duliofficial) on

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi