Duli publikon foto me nusën, ajo po shkëlqen me fustan të bardhë dhe frizurë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Duli publikon foto me nusën, ajo po shkëlqen me fustan të bardhë dhe frizurë

22:14 | 10 Gusht 2018

Duli është ndër këngëtarët më të dashur e sidomos për ata që pëlqejnë baladat e dashurisë.

Ai është i martuar dhe ka fëmijë, madje djalin e ka edhe të martuar, shkruan ORAinfo.

Duli është shumë aktiv si në rrjetet sociale, ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme muzikore si dhe në dasma e ahengje familjare.

Edhe sonte duket se ai ka qenë në një dasmë, sepse ka publikuar një foto me nusën dhe dhëndrrin.

Me anë të kësaj fotografie ai ka uruar ҫiftin me rastin e martesës së tyre./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!