Dy persona grushtojnë njëri-tjetrin midis Prishtinës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Dy persona grushtojnë njëri-tjetrin midis Prishtinës

15:50 | 07 Dhjetor 2017

Para pak minutash ka njohur një rrahje mes dy personave në lagjen Ulpiana në Prishtinë.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihen dy persona duke dal duke u rrahur në mes të rrugës duke bllokuar lëvizjen e komunikacionit, përcjell ORAinfo.

Ata pa hezitim fillojnë t’i qërojnë hesapet me grushte për shkak të mospërparësisë në komunikacion.

Por përleshja mes tyre është ndal vetëm kur disa qytetarë kanë reaguar duke i ndarë personat në fjalë.

Kujtojmë që përplasej të tilla ndodhin shpesh në Prishtinë, për shkak të komunikacionit të dendur dhe mosdhënies së përparësisë. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!