Dy të vrarë në Obiliq? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Dy të vrarë në Obiliq?

22:52 | 08 Janar 2018

Në fshatin Babimoc të Obiliqit dyshohet të jenë vrarë dy persona të nacionalitetit serbë, burrë dhe grua.

Policia dhe ambulanca po qëndrojnë në vendin e ngjarjes, ndërkohë që bëhet e ditur se viktimat akoma po qëndrojnë brenda shtëpisë, shkruan gazetametro.net.

Siç dëshmojnë edhe komshinjtë, aty janë dëgjuar disa zënka e më pas edhe të shtëna me armë, por pa e ditur për çka bëhet fjalë.

Sipas dëshmitarëve, rasti ka ndodhur para gjysmë orë ndërkohë që Policia akoma po qëndrojnë në vend të ngjarjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!