Dy ton çokollatë derdhen nga kamioni, vërshohet autostrada – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Dy ton çokollatë derdhen nga kamioni, vërshohet autostrada

10:25 | 10 Maj 2018

Shoferët në Polandën perëndimore janë zënë në një situatë të pazakontë, pasi një kamion që po barte plot 12 tonë çokollatë të lëngshme u përmbys në autostradë.

Katër krosi të rrugës u mbushën përplot me çokolatë, pasi kamioni goditi pengesën rrugore dhe u përmbys.

Shoferi mbeti me lëndime të lehta.

“Rruga ishte e mbuluar me një shtresë çokollate, rreth pesë centimetra të trashë, e cila filloi të forcohej dhe dukej sikur kishte një çokollatë të madhe në rrugë”, tha zëvendësshefi i zjarrfikësve, Bogdan Kowalski.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!