Dy vetura digjen në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Dy vetura digjen në Prishtinë

11:01 | 05 Dhjetor 2017

Një person ka raportuar se në rrethana të panjohura vetura e tij civile është përfshirë nga zjarri dhe një veturë tjetër është dëmtuar nga zjarri, përcjell ORAinfo. 

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ahmet Korenica” në Prishtinë.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin, njofton Policia e Kosovës.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Hetimet kanë nisur për këtë rast. /ORAinfo/ 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!