E bën edhe këtë, Linda Morina i shkon në shtëpi Milaim Zekës, veshja në fokus – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

E bën edhe këtë, Linda Morina i shkon në shtëpi Milaim Zekës, veshja në fokus

10:39 | 05 Nëntor 2018

Linda Morina është e ashtuquajtura këngëtare, e cila gjithmonë befason publikun me veprimet e saj, të cilat janë jo rallëherë të ҫuditshme.

Ajo shfaqet vazhdimisht me pamje interesante, shkruan ORAinfo.

Linda është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën thotë se ka shkuar tek shtëpia ku ka lindur Milaim Zeka.

Me fjalën “trim” i referohet Linda atij.

Si gjithmonë është veshja interesante e Lindës që bie në sy./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!