E çuditshme…! Ami shtatzënë, por nuk do ta besoni ku e ka dërguar atë Ermali… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

E çuditshme…! Ami shtatzënë, por nuk do ta besoni ku e ka dërguar atë Ermali…

11:30 | 14 Janar 2018

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë çift shumë simpatik.

Dyshja kanë lënë pas gjithë angazhimet e tërë javës për tu relaksuar në vikend, shkruan lajmi.net.

Këtë herë, Ami dhe Ermali kanë zgjedhur ambientet me borë për të skijuar, në fakt përmes rrjeteve sociale Ami kishte treguar se këtë herë vetëm po shikonte të tjerët.

Kjo ngase, ajo është shtatzënë dhe po pret fëmijën e dytë, andaj po kujdeset për foshnjën që pritet të vije në jetë shumë shpejt.

Në Insta-Story, Ami ka publikuar një fotografi në të cilën shihet përkah Ermalit, të dy të pajisur me veshje skijimi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!