E çuditshme: Prish shtëpinë , por brenda saj gjen një mal me para – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
19 °C

E çuditshme: Prish shtëpinë , por brenda saj gjen një mal me para

16:53 | 03 Tetor 2018

Këto pamje janë të paparë më herët.

Të gjithë ne e kemi një vend në shtëpi ku i fshehim paratë ose kursimet tona, transmeton lajmi.net

Këto vende të fshehta shpesh njerëzve iu duken të çuditshme dhe nuk iu shkojnë ndër mend, mirëpo kjo video ka arritur kulmin e habisë!

Një i ri, kishte fshehur tërë jetën e tij kursimet në derën e dhomës dhe kur e thyen atë, brenda kishte një mal me para.

Dera me monedha

Kujna po ja thejna deren… 😂😂😂

Публикувахте от InfoKosova в Сряда, 3 октомври 2018 г.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!