E çuditshme: Si i bëri Nora sytë e kaltër? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

E çuditshme: Si i bëri Nora sytë e kaltër?

12:41 | 07 Dhjetor 2017

Nora Istrefi duket se i është bërë monotoni pamja e saj prej vitesh prandaj edhe dëshiron ndryshime drastike, përcjell ORAinfo.

Është këngëtarja që dëshiron gjithë vëmendjen e medieve për vete dhe për ta marrë atë duhen veprime jo të zakonshme.

Mund të duket e rrezikshme por Nora ka ndryshuar ngjyrën e syve të paktën në këtë foto. E çuditshme se si arriti ta bëjë por Norën e kanë ndryshuar plotësisht sytë.

Efektet e fotografisë apo ndërhryja direkt në sy solli këtë rezultat./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!