E dashura e Haxhi Shalës zbulon në emision tatuazhin që i ka kushtuar deputetit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

E dashura e Haxhi Shalës zbulon në emision tatuazhin që i ka kushtuar deputetit

08:30 | 16 Tetor 2017

Anxhelina Shala, tanimë emër i njohur, për aferën e saj të dashurisë me deputetin e Nisma’s, Haxhi Shala, ka folur sonte në një emision televiziv.

Ajo në emisionin Kojshia Show që transmetohet në RTV21 ka zbuluar shumë gjëra për lidhjen e saj me deputetin e martuar.

Këngëtarja nga diaspora ka treguar edhe një tatuazh që e ka bërë në trupin e saj për deputetin e njohur si ish komandant Topi.

Tatuazhin ka thënë se e ka bërë disa muaj pasi ka rënë në dashuri me të.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!