E dashura e miliarderit të famshëm ‘çmendet’ pas Robert Berishës, nuk do ta besoni çfarë ka bërë për të – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

E dashura e miliarderit të famshëm ‘çmendet’ pas Robert Berishës, nuk do ta besoni çfarë ka bërë për të

13:29 | 14 Qershor 2018

Robert Berisha është një prej figurave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një prej këngëtarëve me të preferuar nga femrat.

Mirëpo Roberti nuk tërheq vetëm vëmendje e femrave shqiptare, por edhe atyre të huaja.

Së fundmi, ai ka rënë në sy të modeles Morgan Britt, e cila është e dashura e miliarderit të famshëm Philipp Plein.

Ajo ka publikuar në Instastory foton e kopërtinës së një reviste shqiptare, në të cilën shfaqet Roberti.

“E lezetshme”, ka shkray bukuroshja seksi, duke e shoqëruar me një zemër të kuqë.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!