E dhimbshme, i riu e gjuan nënën e tij në ujë për së gjalli – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E dhimbshme, i riu e gjuan nënën e tij në ujë për së gjalli

15:55 | 20 Gusht 2018

Një video e publikuar në Facebook këto ditë, shfaq një të ri duke e tërhequr zvarrë nënën e tij.

Nëna e moshuar tërhiqet zvarrë nga djali i saj, i cili e çon atë deri tek një liqen i pistë dhe më pas e gjuan atë në ujë, transmeton express.

Videoja ka tronditur të gjithë ata që e kanë parë. Shikojeni momentin e tmerrshëm:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!