E dhimbshme: Ishte shatzënë, 27 vjeçarja vdes nga kafshimi i gjarpërit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

E dhimbshme: Ishte shatzënë, 27 vjeçarja vdes nga kafshimi i gjarpërit

15:48 | 06 Shkurt 2018

Një 3-vjeçar ka mbetur jetim, pasi që nëna e tij e cila ishte shtatzënë u kafshua dhe vdiq nga helmi i gjarprit, shkruan Daily Mail.

Sanita Martin ishte shtatzënë në javën e 31-të, kur u kafshua nga gjarpri në oborrin e shtëpisë së saj në Meekatharra, të hënën në mbrëmje.

27-vjeçarja arriti që t’i lajmëronte të afërmit menjëherë, mirëpo, kafshimi doli të jetë fatal pasi që ja mori jetën pak minuta më pas.

Martin po jetonte në një shtëpi me nënën e saj në momentin kur e kafshoi gjarpri.Ajo ka lënë prapa një djalë trevjeçar, i cili tashmë është zhvendosur në Meekatharra për të qëndruar me të afërmit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!