E dhimbshme, merr fund karriera e Zlatan Ibrahimoviç (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

E dhimbshme, merr fund karriera e Zlatan Ibrahimoviç (Foto)

19:32 | 21 Prill 2017

Sulmuesi suedez, ka këputur ligamentet në dëmtimin që pësoi në ndeshjen që United mposhti Anderlechtin,duke kaluar në gjysmëfinale të Europa League.

‘GianlucaDiMarzio.it’ shkruan se 35-vjeçari do të mbetet jashtë fushave tetë deri në nëntë muaj.

Ky dëmtim mund të bëj që Ibrahimoviç ti jap fund karrierës si futbollist pasi ai do të mungojë edhe në fillim të sezonit të ri, ndërsa ka vetëm një vit kontratë me Unitedin.

Dramatike, merr fund karriera e Zlatan Ibrahimoviç

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!