E dhimbshme: Para tri dite u bë me shtëpi të re, por sot ‘Lalushi’ mori lajmin tragjik – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

E dhimbshme: Para tri dite u bë me shtëpi të re, por sot ‘Lalushi’ mori lajmin tragjik

19:03 | 16 Tetor 2017

Humorisiti i njohur kosovar Ganimet Bytyqi i njohur tek publiku si ‘Lalushi’ ditë më parë u bë me shtëpi të re, transmeton Gazeta New Born. 

Kjo falë ndihmës që ai mori nga Shoqata Bëmirëse Humanitare ‘Jetimët e Ballkanit’.

Atij i ka vdekur daja. E këtë lajm ‘Lalushi’ e ka shpërndar me miqët e tij në Facebook.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!