E dhimbshme: Vdes prezantuesi i njohur i televizionit… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

E dhimbshme: Vdes prezantuesi i njohur i televizionit…

08:49 | 12 Dhjetor 2017

Prezantuei televiziv, Keith Chegwin ka vdekur në moshën 60 vjeçare, pas një beteje të gjatë që ka pasur me një sëmundje në mushkëri.

Lajmin për kalimin e tij nga kjo botë e ka bërë familja e të njërit përmes një njoftimi, shkruan Mirror.

“Me zemër të thyer ju njoftojmë se Keith Chegwin kaloi në botën tjetër, pas një sëmundje të gjatë në mushkëri, e cila ia përkeqësoi gjendjen sidomos në fund të këtij viti”.

“Kathe vdiq paqësisht në shtëpinë e tij pak pas mesnate. Gruaja e tij Maria, e bija Rose dhe i biri Ted ishin pranë tij deri në momentet e fundit”, thuhet në njoftimin e familjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!