E duan United e Chelsea, mirëpo po e transferon Manchester City – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

E duan United e Chelsea, mirëpo po e transferon Manchester City

10:00 | 14 Shkurt 2018

Manchester City nuk e ka ndërmend që të ndalet me transferimin e lojtarëve.

Klubi anglez po e kryeson listën për shpenzimet më të mëdha në botë për transferimin e lojtarëve, ku vetëm për fazën defanzive e mban rekordin e transferimeve.

Manchester City po mendon që në verë ta transferoj talentin e Sporting Lisbonës, Rafael Leao, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi i talentuar ka arritur që të ngjall edhe interesimin e Manchester United dhe Chelseas, mirëpo Manchester City është i gatshëm që të paguaj 22.8 milionë euro për transferimin e tij në afatin e verës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!