E FUNDIT: Një 20-vjeçar gjendet i vdekur në banesë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

E FUNDIT: Një 20-vjeçar gjendet i vdekur në banesë

16:33 | 14 Prill 2018

Një djalë vetëm 20-vjeç është gjetur i pajetë në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur në Durrës në banesën e viktimës.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme dhe sipas policisë, familjarët e kanë gjetur të vdekur të riun me iniciale Z.A.

Sipas të dhënave zyrtare nga policia, i riu mendohet se ka gjetur vdekjen për shkaqe natyrale.

I ri kishte probleme me frymëmarrjen, probleme shëndetësore këto që mendohet se i kanë marrë edhe jetën.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!