E harrojnë Melania Trump çmenden pas koreano-jugorit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

E harrojnë Melania Trump çmenden pas koreano-jugorit

17:04 | 10 Nëntor 2017

Disa vajza janë afruar për të takuar Zonjën e Parë të SHBA-ve, por vëmendjen e tyre e ka fituar tërësisht djali që ishte në krahë të saj.

Një video gazmore e filmuar në Korenë e Jugut tregon momentin e sikletshëm të Zonjës së Parë, e cila zhvlerësohet nga një grup vajzash, të cilat harruan përse ishin aty dhe filluan t’i kërkojnë autograf personit që shoqëronte Melani Trump.

I riu Choi Min-ho, këngëtar i rrymës Pop është shumë i famshëm në Korenë e Jugut, aq sa ka eklipsuar tërësisht bashkëshorten e njeriut më të pushtetshëm në botë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!