E jashtëzakonshme, liqeni bëhet gjysmë blu e gjysmë rozë! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

E jashtëzakonshme, liqeni bëhet gjysmë blu e gjysmë rozë!

08:50 | 13 Shtator 2018

Një video e realizuar me dron në Great Salt Lake në SHBA, jep një pamje të jashtëzakonshme.

Aty, liqeni merr dy ngjyra të ndryshme, për shkak të nivelit të kripësisë që ndryshon dhe shkakton këtë gjë.

Pamja ka mahnitur shumëkë që e ka parë.

Mos e humbisni!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!