E jashtëzakonshme: Ylli i Manchester United po kërkohet nga 14 klube – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

E jashtëzakonshme: Ylli i Manchester United po kërkohet nga 14 klube

12:32 | 13 Tetor 2017

Portieri anglez 21 vjeç i Manchester United , Dean Henderson është një njeri me kërkesa të mëdha pasi që mbi 14 klube kanë shprehur interesim të nënshkruajnë me të, përcjell ORAinfo.

Kontrata e Manchester Unitedit në Henderson është në fund të sezonit dhe tani po peshon nëse do të nënshkruajë një marrëveshje të re në Old Trafford ose do të fillojë me një nga pretendentët e tij të shumta – brenda dhe jashtë vendit.

 

Arsenali, Tottenhami, Chelsea, Watford, Stoke, West Brom dhe Southampton janë njoftuar për gjendjen e Hendersonit nga Liga Premier./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!