E kaluara ‘e errët’ e Besit, kush ka qenë femra e tij para Xhensilës? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

E kaluara ‘e errët’ e Besit, kush ka qenë femra e tij para Xhensilës?

23:55 | 12 Tetor 2017

Që prej fillimit të karierës së tyre artistike çifti Xhensila dhe Bes Kallaku duket se kanë qenë në krahët e njëri-tjetrit.

Para disa javësh ata kanë kurorëzuar lidhjen e tyre historike në martesë. Por me sa duket Besi ka diçka për të treguar nga ‘prapësitë e tij’.

I ftuar në emisionin ‘Xing’ me Ermal Mamaqin do të rrëfejë më shumë për prapaskenat e dasmës, largimin nga Portokallia, por edhe projektet e reja që ka ndër mend të nisë së shpejti. Besi nuk i ka shpëtuar as pyetjes nëse Xhensila ka qenë e dashuar e parë e tij.

“Harrove kur ishim bashkë?” – ia kthen Besi Ermalit me të qeshur duke i lënë të gjithë pa fjalë me batutën e radhës deh duke lënë të nënkuptohej se të dy aktorët fshehin diçka. Se çfarë mund të jetë mbetet të zbulohet vetëm të shtunën në Xing.

Të shtunën @bes_kallaku nuk përmbahet fare… @xing.al

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari