E keni parë Egzonen në shumë fustane, ajo sot ka vesh dimi e jelek, do e lë pa fjalë Albatritin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

E keni parë Egzonen në shumë fustane, ajo sot ka vesh dimi e jelek, do e lë pa fjalë Albatritin

15:22 | 13 Qershor 2018

Egzona Muqiqi e cila ka bërë bujë shumë të që nga hapja e biznesit të saj, shkruan ORAinfo

Ajo po thuajse çdo ditë komentohet shumë për çdo imazh që sjell.

Në rrjetin social Instagram Egzona është shumë aktive edhe kohë pas kohe publikon imazhe të ndryshme.

Ajo po thuajse çdo ditë na njofton për fustanet e saj të cilat i vesh pa pritës.

Por sot ajo shfaqet pak ma ndryshe, këtë herë Egzona ka zgjedhur që të vishet me dimi e jelek./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!