E konfirmon agjenti: Lojtari e dëshiron largimin nga Manchester United – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

E konfirmon agjenti: Lojtari e dëshiron largimin nga Manchester United

22:24 | 13 Qershor 2018

Agjenti i Anthony Martial ka bërë një deklaratë befasuese për të ardhmen e lojtarit.

Sulmuesi francez nuk është i lumtur tek Manchester United, andaj po e kërkon largimin.

“Duke shikuar situatën e tij në skuadër, Anthony Martial e dëshiron largimin nga Manchester United”, ka thënë agjenti i Martial, përcjell ORAinfo.

“Ne kemi pranuar disa oferta, andaj jemi duke i shikuar me kujdes se cila është në të mirën tonë”, ka shtuar më tej agjenti i sulmuesit francez./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!