E largon me dhunë nga shtëpia bashkëshorten shtatzënë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

E largon me dhunë nga shtëpia bashkëshorten shtatzënë

09:35 | 30 Gusht 2018

Një person është arrestuar në Fushë-Kosovë pasi me dhunë e ka dëbuar nga shtëpia bashkëshorten e tij shtatzënë.

Policia njofton se viktima ka kërkuar tretman mjekësor në QKUK pas rastit që ka ndodhur të mërkurën pasmesnate.

Njësiti policor në banesën e tij ka gjetur dhe konfiskuar dy bimë të kanabisit të cilat ishin të mbjelle në saksi.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!