E lë Seldin për të dal me kushërirat e saj…”Çmend” me veshjen e saj Mimoza Shkodra… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

E lë Seldin për të dal me kushërirat e saj…”Çmend” me veshjen e saj Mimoza Shkodra…

22:13 | 13 Janar 2018

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i esradës sonë, shkruan ORAinfo.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot Mimoza ka bërë një postim në të cilin nuk është bashkë me Seldin por me kushërirat e saj me të cilat ka vendosur ta kalojë një pjesë të kohës.

Në këtë foto ajo po duket tejet e bukur dhe elegante, si dhe me bluzën e saj ka zbuluar barkun.

“Shkodra’s night out”- ka shkruar Mimoza në foton në fjalë…/ORAinfo/

Shkodra's night out

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi