E ‘lënë mëndët’ Liverpoolin ! Ka gjetur zëvendësuesin e Salah’s – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

E ‘lënë mëndët’ Liverpoolin ! Ka gjetur zëvendësuesin e Salah’s

17:21 | 16 Prill 2018

Shpërthimi i Lucas Vázquez në Real Madrid ka rezultuar me  marrjen e shumë oferta për spanjollin që mund të çojë në një largim këtë verë, përcjell ORAinfo.

Vazquez mund të tundohet të largohet, pasi ai nuk është 100 për qind i garantuar në Real Madrid.

 

Thuhet se interesohet nga Premier League, pra Liverpooli i Jurgen Klopp. Klubi i Reds mund të kërkojë të nënshkruajë Vazquezin si zëvendësim të yllit të tyre, Mohamed Salah, nëse kjo e fundit do të largohet në të ardhmen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!