E ‘lënë mëndët’ Mourinhon! Ofron 100 milionë për dyshen e paprekshme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

E ‘lënë mëndët’ Mourinhon! Ofron 100 milionë për dyshen e paprekshme

22:46 | 17 Korrik 2018

Sipas asaj që është raportuar nga gazeta angleze “The Sun”, Manchester United po përgatitë 103 milionë euro për dyshen kroate Ivan Perisic dhe Ante Rebiç përcjell ORAinfo.

Ivan Perisic ka qenë një objektiv afatgjatë për Jose Mourinhon në Manchester United.

Megjithatë, ai ende nuk ka lëvizur, por një sërë shfaqjesh jashtëzakonisht të mira për ekipin kombëtar kroat në Kupën e Botës 2018 e ka bërë atë edhe një herë një objektiv prioritar për menaxherin portugez.

Ndërkohë, Ante Rebic nga Eintracht Frankfurt ishte një nga yjet e shpërthimit të Kupës Botërore të këtij viti./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!