E mbani mend Nerminin te seriali “Jetë e hidhur”? Ja sa shumë ka ndryshuar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

E mbani mend Nerminin te seriali “Jetë e hidhur”? Ja sa shumë ka ndryshuar

17:00 | 13 Janar 2018

Selin Demiratar është një nga aktoret më të famshme turke.

Me serialin “Jetë e hidhur” ajo arriti kulmin e famës së saj duke u bërë më e përfolura në Turqi, shkruan Sovrani.info

Ajo në Kosovë është shndërruar në njërën nga aktoret me të dashura për publikun.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!