E mbani mend Nora Muçajn? Ja sa ka ndryshuar e sa i është rritur djali – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

E mbani mend Nora Muçajn? Ja sa ka ndryshuar e sa i është rritur djali

10:14 | 13 Janar 2018

Nora Muçaj këngëtare e aktore që u popullarizua mjaftë rreth vitit 2000 e tutje, me këngë e videoklipe mjaftë të bukura, e pati një pauzë të gjatë në muzikë, për tu rikthyer sërish pas disa vitesh heshtje.

Rikthimi i dytë i këngëtares po ashtu rezultojë i suksesshëm, por nuk kaloj pa një mori thashethemesh, te cilat edhe i penguan.

E, nuk shkoj shumë dhe Nora e gjeti dashurinë e jetës. Ajo u lidh me këngëtarin e talentuar Mark Marku, me të cilin edhe u martua.

Ata tashmë kanë edhe një djalë, Lekën simpatik, shkruan Kosovarja.

Edhe në rolin e nënës, Nora po duket mjaftë bukur. Ajo këto kohë po qëndron larg çdo aktiviteti artistik.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!